Web Analytics
Ev Temizlik Hizmeti

Ev Temizlik Hizmeti

Eşyalı ve Eşyasız Boş Ev Temizliği Konusunda Tecrübeli ve Güvenilir Sigortalı Personellerimiz İle Hizmet Veriyoruz.


Ev Temizliği

Yaşam alanlarının başında gelen evlerimiz için temizlik kısmı önem taşımaktadır. Günlük temizliklerin yetmediği ve belirli periyodlarla ince temizlik yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Hanımların bahar temizliği, bayram temizliği gibi isimler koyarak gerçekleştirdiği bu periodlar için, bazen zaman kısıtı bazense sağlık durumları imkan vermemektedir. Profesyonel ev temizliği hizmeti veren firmalar bu ve bu gibi durumlarda imdadımıza yetişmektedir. Temizlik şirketi seçimi ise oldukça önemlidir.  Hizmet almak için seçeceğiniz kurumda aramanız gereken özellikleri sizler için maddeledik.

1.     Güvenilir olması: Her ne kadar kıymetli eşyalarınızı ortadan kaldırsanız da, her an her yerde olamayacağınız için bu gereklidir. İşe alınan elemanın adli sicil kaydı olmasa dahi insanların kendini kanıtlaması ancak tecrübeyle olur. Çalışanlarına en az kendisi kadar güvenen ve olası bir aksilikte tüm zararınızı tazmin edeceğine dair güvence veren bir firmayla çalışmak verilebilecek en doğru karar olacaktır. Kaybedeceğiniz şey maddi anlamda bir değer taşımazken, manevi olarak kıymeti çok yüksek bir eşya da olabilir. En iyi temizlik şirketi aslında bir anlamda en güvenilir temizlik şirketi de demektir. Firmanın her başvuruyu özenle değerlendirmesi ve çalışanlarını yakından tanıması bu olumsuzluğun önüne geçme konusunda gerekli imkanı sağlayacaktır. Firma olarak her bir çalışanımıza sonsuz güvendiğimizi ve bu hassasiyetle personel seçimi yaptığımızı bilmenizi isteriz.

2.     Hijyene dikkat edilmesi: Profesyonel ev temizliği denilince akla ilk olarak hijyen gelse de, her firmayla aynı neticeyi almanız mümkün değildir. Kullanılacak temizlik gereçleri bölgelere özel olmalı ve asla banyo kısmında kullanılan bez, sünger veya kovalar diğer alanlarda kullanılmamalıdır. Dairenin o an kullanılıyor olması veya inşaat sonrasında olmasının bir önemi yoktur. Nasılsa daha sonrasında içinde yaşanılan bir alan olacağı için, sanki kullanımdan önceki son temizlik yapılıyor gibi dikkat edilmesi gerekmektedir. İstanbul ev temizlik firması arayışındayken bu konu üzerinde hassasiyetle durmak yararınıza olacaktır. Çalışanlarımızı hijyen eğitimine tabi tuttuktan sonra göreve başlatmaktayız. Bunun yanı sıra belirli periyodlarla bu eğitimi almalarını ve bilgilerini güncellemelerini sağlamaktayız. Tercih edeceğiniz temizlik şirketi bu aksiyonları yerine getiriyor olmalıdır.

3.     Çalışan güvenliğinin sağlanması: İlk bakışta çok kolay görünen ev temizlik hizmeti, kendi içinde birçok risk barındırmakta ve en tehlikeli işler sıralamasında kendine yer bulmaktadır. Islak zeminde kayma tehlikesi, cam silerken düşme tehlikesi gibi birçok faktörle örneklendirilebilecek bu konu için firmanın özel güvenlik önlemleri aldığından emin olmalısınız. Alacağınız hizmet boş ev temizliği olsa dahi, işinizin aksaması bir yana, bir insanla ilgili endişe duymanın kaygısını hiç bir şey telafi edemez. Firma olarak çalışanlarımızın güvenliği konusunda yapılabilecek her şeyi yapmakta ve hem elemanlarımızın hem müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam etmekteyiz.

4.     Ekipman kalitesi: Özellikle inşaat sonrası ev temizliği ve tadilat sonrası ev temizliği konuları için en önemli unsurlardan biri de, yüzeyleri çizmeden kalıntılardan kurtulmayı sağlayacak olan ekipmanlardır. Harç ve boya kalıntısı gibi çıkarılması oldukça güç olan malzemelerin temizliği sırasında yüzeyler deforme olabilmektedir. Ne kadar temizlenmiş olsa da, temizlik sırasında verilen hasar kalıcı olduğu için, müşterilerin aklında “acaba kalsa mı daha kötü görünürdü? Yoksa bu hali mi daha kötü?” gibi sorular oluşmaktadır. Bu soruların aklınıza bile gelmesinin önüne geçecek ekip ve ekipmanlarla, kalıcı ve düzgün sonuçları, yüzeylere zarar vermeden temizlemekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

5.     Fiyat: Yukarıda saydığımız etkenler arasında elbette en çok dikkat çeken konu temizlik fiyatlarıdır. İşini severek ve özenle yapan kişilerle çalışmanın elbette bir bedeli olacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken son konunun bu olduğunu ve daha büyük kayıplar yaşamamak için kabul edilebilir fiyatlarla çalışan firmalarla çalışmanızı öneririz.

temizlik şirketi, ev temizlik, profesyonel ev temizliği, istanbul ev temizlik firması, temizlik şirketi, en iyi temizlik şirketi, boş ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.