Web Analytics
Oturma Grubu - Koltuk - Yatak Yıkama Hizmeti

Oturma Grubu - Koltuk - Yatak Yıkama Hizmeti

İstanbul Koltuk Yıkama Firması Olarak Tüm Semt ve İlçelere Profesyonel Olarak Evde Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Halıfleks Yıkama Hizmeti


İstanbul Koltuk Yıkama Firması Olarak; Buharlı ve buharsız koltuk yıkama makinelerimiz endüstriyel olup ev tipi koltuk yıkama makineleriyle karıştırılmamalıdır.
 
Anadolu Yakası Koltuk Yıkama 
Şişli koltuk yıkama firması olarak Şişli'daki koltuk yıkama taleplerinize anında yanıt verebiliyoruz. Çoğunlukla aynı gün koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Şişli bölgesine ücretsiz servis ile koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
 
Avrupa Yakası Koltuk Yıkama 
Temizlik Şirketimiz koltuk yıkama hizmeti ihtiyaçlarınıza çok hızlı cevap verebiliyoruz. Genellikle aynı gün koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz.
 
İstanbul koltuk yıkama firmaları arasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta, fiyatları ise verilen hizmetin kalitesine oranla düşük tutmaktadır. İstanbul Temizlik Şirketleri hizmet politikası olarak mutlaka eğitimli ve deneyimli personellerle çalışmaktadır.
Yatak gibi günümüzün önemli bir bölümünü savunmasız bir şekilde geçirdiğimiz alanların temizliği daha bir özen istemektedir. İstanbul yatak yıkama hizmetini büyük bir hassasiyetle vermekteyiz. Kullandığımız makineler yüksek vakum gücüne sahip, profesyonel makineler olup her türlü lekeyi çıkarabilecek anti bakteriyel deterjanlardan oluşmaktadır. Yerinde yatak yıkama hizmetinin en önemli noktası temizliğin yüzeysel değil derinlemesine olmasıdır.
 
İstanbul koltuk yıkama fiyatları temizlik şirketimizin verdiği hizmetin niteliği ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle ölçüldüğünde çok uygun tutulmaktadır. Koltuk yıkama şirketlerinden fiyat almanın en sağlıklı yollarından biri de koltukların fotoğraflarını çekip göndermektir. Çünkü her koltuğun kumaşının yapısı, büyüklüğü, kirliliği aynı olmadığı için daha isabetli fiyat almak için en güvenli yol budur.
 
İş yerinde veya evde koltuk yıkama şirketleri aynı zamanda yerinde halı yıkama ve evde yatak yıkama hizmetide vermektedir. Ev temizlik şirketlerini araştırırken gösterilenhassasiyetin daha fazlasını koltuk yıkama hizmeti alırken de gösterilmesigerekmektedir.
 
İstanbul koltuk yıkamacı
 
Alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen üç önemli değişken bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kullanılan makinenin gücüdür. Güçlü bir makine derinlemesine koltuk, halı veya yatak temizliği sağlarken zayıf bir makine ancak yüzeysel temizlik sağlayabilmektedir. Diğer önemli nokta ise makineyi kullanmaktaki ustalıktır. Makineyi kullanan personel ne kadar uzman ise temizlikten o kadar verim alınabilmektedir. Özellikle koltuk yıkama fiyat listelerini değerlendirirken temizliği yapacak personelin uzmanlığına çok dikkat edilmelidir. Koltukların her kıvrımının ve detayının temizlenmesi uzmanlık istemektedir.
 
Son olarak kullanılan temizlik malzemelerinin niteliği büyük önem taşımaktadır. Kullanılan malzeme hem güçlü bir temizleyici olmalı hem kullanılan alana zarar vermemeli hem de insan sağlığına ve çevreye zararlı kimyasallar içermemelidir.
 
 

Koltuk yıkama

Ev, iş yeri, hastane ve aklınıza gelebilecek her türlü mekanda, koltuklar kullanılmaktadır. Bu ürünler çeşitli sebeplerle kirlenmekte ve zaman zaman silinmektedir. Fakat silme işlemi, kiri daha derine itmekten öteye gitmemekle beraber, zaman içinde daha kötü görünümlere de neden olabilmektedir. Bir temizlik firması ile anlaşarak bu ürünlerin yıkanmasını sağlayabilir, daha temiz ve daha hijyenik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

İster evde kullanılan ürünler olsun, ister iş yerinde kullandığınız koltuklar olsun, her iki durumda da koltuk yıkama işlemi belirli aşamalardan geçmektedir. İlk olarak yüzeyin tozunu almak için çırpıcı seperatörü olan bir süpürge yardımıyla derinlemesine temizlik yapılmalıdır. Bu işlem tozların çamur gibi bir görünüme sebep olmadan atılmasını sağlayacaktır. Temizlik şirketi daha profesyonel çalıştığı için bireysel olarak kullandığınız süpürgelerden çok daha verimli bir sonuç almanızı sağlayacak ve daha derinlemesine bir toz alma işlemi sunacaktır.

Yüzeyin ıslatılmasıyla başlayan bu süreç için genel itibariyle makineler kullanılsa da, ürünün hassasiyet derecesine bağlı olarak yumuşak bir bezle de ıslatılma sağlanabilmektedir. Özellikle yerinde koltuk yıkama hizmeti alacaksanız, bu işlem için makine kullanılması daha uygun olacaktır. Zira elle yapılan ıslatma işlemlerinde kuruma süresi daha uzun saatlere tekabül etmektedir. Bu esnada kullanılacak olan deterjanların mahiyeti ise oldukça özen isteyen bir konudur. Zira dokuların içine hapsolan deterjanlar, sürtünme yoluyla deriye ve orandan vücuda temas edeceği için alerjik durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra ağır kimyasalların odanın içindeki havaya karıştığı ve solunum yoluyla akciğerlere nüfuz ettiği de kanıtlanmıştır. İstanbul temizlik firması arayışlarınızda bu konuya da özen göstermeniz gerektiğini belirtmek isteriz.

Lekelerin çıkarılması için fırçalama işlemi başladığında ise, dokuya asla zarar vermeyecek bir başlık kullanılmalı, ürünün yalnızca kiri giderilmeli ve asla hasar bırakılmamalıdır. Çokça karşımıza çıkan bir durum olan, lekelerinden kurtulmak isterken takımından olan müşteriler bu duruma örnek gösterileblir.

Son olarak kurulama işlemine geçildiğinde ise, vakumlama gücü yüksek ürünler tercih edilmeli, mümkün olan en kısa sürede ürünün kurutulması sağlanmalıdır. Tam olarak kurumamış bir yüzey hem bakteri üreterek kötü kokuya sebep olacağı gibi, hem de yeniden kirlenmeye daha elverişli bir ortam sağlayacaktır. İşlem bittikten sonra oda havalandırılmalı ve kuruma işlemi daha kısa sürelere indirgenmelidir.

Koltuk yıkama desteği alırken nelere dikkat etmelisiniz?

İlk olarak çalıştığınız firmanın doğa dostu olduğundan emin olmanızı öneririz. Yani kullanılan kimyasalların insan bedenine asla zarar vermeyecek ürünler olması ve bakanlık tarafından onaylı olması gerekmektedir. Bu tercih insan sağlığına yarar sağladığı gibi, durulama suyu içerisine karışacak olan kimyasallar, kanalizasyon yoluyla doğaya bırakıldığı için, yasayan deniz canlıları için herhamgi bir tehdit oluşturmamalıdır.

Kurumun kimliği ise, işlem öncesi, sırası ve sonrası için gerekli olan ipuçlarını toplamanızı sağlayacaktır. Yerinde koltuk yıkama çekyat yıkama ve yatak yıkama gibi işlemleri de aynı anda sunduğu için evinize girecek olan yabancıların, herhangi bir zarara sebebiyet v ermeyeceğinden emin olmanız buna bağlıdır. Sadece yıkanılacak ürünle ilgili değil, kendinizi ve eşyalarınızı güvende hissetmek de buna bağlıdır.

Fiyatlandırma konusunda gereksiz ısrardan kaçınmalı, hak ettiklerine inandığınız bir rakamda firmanın fiyatlandırma politikasını da delmesinin önüne geçmelisiniz. Çünkü kabul edilse bile sırf müşterinin hatırı kırılmasın diye onaylanan bir işlem için, çalışanlar gerekli verimi göstermekten imtina edebilmektedir. Firma seçimi konusunda fiyatlandırma da bir etken olsa da, işin bütünüyle ilgilenmeli ve kabul edilebilir rakamlarda ikna olmalısınız

 

 


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.