Web Analytics
Okul Temizlik Hizmeti

Okul Temizlik Hizmeti

Okul Temizliği Konusunda Tecrübeli Teknik Personellerimiz İle Düzenli Okul Temizlik Hizmeti Veriyoruz. Profesyonel Bir Okul Temizlik Hizmeti Almak İçin Arayın.


Okul temizliği

Genç, çocuk ve erişkinlerin ayrı ayrı sınıflar ve binalar altında toplandığı okullar, sıkılıkla temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Buna karşın günlük rutinden bağımsız, belirli aralıklarla yaptırılması gereken ve hizmetlilerin görev kapsamı dışında olan temizlik tür ve türevleri için profesyonel okul temizliği hizmeti almak kaçınılmaz olmaktadır.

Bu işlemlerin içine cam temizliği, boya badana ve onarım işleri, bina temizliği, dış cephe temizliği gibi birçok unsur dahil edilebilir. Özel veya devlet okulu fark etmeksizin, bu işlemler için tercih edeceğiniz temizlik firması belli başlı bazı özelliklere haiz olmak zorundadır. Tabir yerindeyse mahalle arası bir firmayla çalışmak ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamayacağı için, zaman ve para kaybından öteye gitmeyecek bir tercih olacaktır. Firma olarak sektörün içine girdiğimiz ilk günden itibaren kurumsallığı asla elden bırakmayan bir prensibe sahip olmak, bu bağlamda firmamızı ve bizleri daha üst sıralara taşımaya devam etmiştir.

İstanbul temizlik firması arayışı içine girdiğinizde, firmamızla karşılaşmış olmanız bizler için gurur verici olmakla beraber, şaşırtıcı da değildir. Öğrencilerin, okul idaresinin ve velilerin ihtiyaçlarını tam olarak görebilmekte ve büyük çerçeveden olaylara bakabilmekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında olan okul dış cephe temizlik için kullandığımız ekipmanlar, gelişen teknolojiye uygun olmakla beraber, sağladığı yüksek verim sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza da yardımcı olmaktadır. Cam binalar için gerekli olan temizlik stili ve ekipmanlar ayrı iken, basınçlı yıkama makineleri gerektiren yüzey kaplamaları için hem ekip hem ekipman farklılıkları ortaya çıkmaktadır.

 Her insanın beceri düzeyi ve beceri alanı farklıdır. Örneğin cam silme işleminde çok iyi bir elemanın, aynı performansı basınçlı temizleme işleminde alamayabilirsiniz. Tıpkı çok iyi bir fırın ustasının, sarraflıkta aynı maharetleri sergileyemeyeceği gibi, profesyonel okul temizliği ile rutin temizlik işlemlerini de birbirinden ayırmak gerekmektedir.

Firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken kuralları sizler için özetledik:

1.     İhtiyaca uygun çözüm önerileri: Siz yalnızca bir alanda hizmet almak istiyorken, size paket içerik dayatan firmalardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Görüşmenin en başında istek ve ihtiyaçlar belirtilmeli ve buna uygun bir plan oluşturulmalıdır. Elbette eklenmesi halinde daha cazip koşullara dönüşen teklifler reddedilmemeli, fakat ihtiyacınız olmayan bir hizmet için de ekstra para ödemekten kaçınmalısınız.

2.     Okul temizliği yapan bir firmada aranacak en büyük özellik kurumsal olması olacaktır. Sadece devlet okulları değil, özel okullar ve vakıf okullarında da gider tespiti yapılabilmesi için kurumun yaptığı işlemi faturalandırabilmesi ve bu bağlamda ektra ücretler talep etmemesi gerekmektedir.

3.     Koltuk yıkama gibi ek hizmetler alacaksanız kullanılan ekipmanların bakımının ne sıklıkla yapıldığını öğrenmeli ve vakumlama gücünü sorgulamalısınız. Aksi taktirde temiz fakat ıslak yüzeylere sahip koltuk ve sandalyelerle karşı karşıya kalmanız işten bile değildir. Ayrıca ıslak kalan dokular koku, bakteri ve kirlenmeye karşı direnç gösterememesi sebebiyle yakın bir zamanda yeniden işlem yapılmasını zorunlu hale getirecektir.

4.     Esnek çalışma saatleri: Sadece belirli zaman aralıklarında hizmet veren ve dolayısıyla, temizlik hizmeti almak için kısıtlı bir süreye sahip okul temizliği hizmeti için, yetkili kişinin çizelgesine uyum sağlayabilecek, söz verdiği zaman aralığında işini teslim edecek firmalarla çalışmak yaraınıza olacaktır.

5.     Makul fiyatlar: Elbette çok kaliteli bir hizmeti çok uygun fiyatlara alabileceğinizi söylemek, hayalperestlikten öteye geçemeyen bir söylem olacaktır. Fakat ödediğin meblağın son kuruşuna kadar hak edildiğini biliyor olmak ve aynı hizmeti aynı kalitede daha makul fiyatlara yapan ikinci bir kurumun olmadığını bilmek gönül rahatlığına sebep olacaktır.

 


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.