Web Analytics
Nakliye Hizmeti

Nakliye Hizmeti

İstanbul içerisi evden eve nakliye, eşya taşımacılığı konusunda sizlere garantili ve sigortalı evden eve taşıma hizmeti sağlıyoruz.


Nakliye Hizmeti

Gerek yeni bir ev satın almış olun, gerekse sadece ev değiştirecek olun, en büyük sorun ev eşyalarının nasıl toplanacağı ve taşınacağıdır. Bir taraftan evle ilgili işlemleri yaparken, diğer taraftan eşyaları toplamak oldukça zahmetli olmaktadır. İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız, tüm bu işlemlerde yanınızda olmakla kalmayıp, tüm sürecin sorunsuz yürütülmesini sağlamaktadır.  

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat edilmelidir? 

1.     Eşyaları toplamak için firmanın kendi kutu ve taşıma aparatlarının olması: Taşınma telaşı içinde birde koli bulmak zorunda olmak hem maliyet açısından hem harcanacak efor açısından oldukça zahmetlidir. Eşyalara göre kutulama yapmak yerine, kutulara göre toplama işlemi yapmak zorunda kalacak olmak, yerleştirirken iki kat zorluk çıkaracaktır. Evden eve nakliye firmaları içerisinde kısa bir araştırma yaptığınızda, ürünleri sizin toplamanızı isteyecek firmalar olduğu gibi, siz sadece gösterin kalaını biz hallederiz diyecek firmalarla da karşılaşacaksınız. Tercih tamamen sizin olmakla birlikte, naçizane görüşümüz ürünleri firmanın kendi elemanlarının toplaması ve kolilemesi yönünde olacaktır. Bu durumda kaybolan eksik çıkan ürünün tazminini talep etme hakkınız olacaktır. 

2.     Ambalajlama işlemi için kullanılacak olan ekipman kalitesi ve temini: Eşyalarınız toplanırken çizilme, kirlenme gibi durumların önüne geçebilmek için, battaniye streç ve balonlu naylon gibi kaplamalar kullanılmalıdır. Yatak, koltuk takımı, berjer gibi kumaş döşemeler için streç film ile kaplamak kirlenmenin önüne geçeceği gibi, olası yağmur vb. olumsuz hava koşullarında, ürünlerin su geçirmezlik özelliğini sağlamakta ve deformasyonun önüne geçmektedir. Nakliye firması tercihinizde kurumsal bir firma ile çalıştığınız taktirde müşterilerinin yüksek yararına olacak ürünleri tercih eden ve sizi düşünen bir ekipten hizmet almış olursunuz. Dayanıklı tüketim malları için battaniye muhafazası ise neredeyse kaçınılmazdır. Bu işlem, ürünlerin olası çarpma veya taşınırken birbirine değmesi gibi durumlarda zedelenmesinin önüne geçecektir. Evden eve nakliye firması arayışındayken bu konuya özellikle eğilmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kırılacak eşyalar için balonlu naylon kullanımı da en çok kullandığı ekipmanlar arasındadır.

3.     Taşıma işlemi için kullanılacak eleman sayısı:  Taşınma işlemi çok fazla beden gücü gerektirdiği için, elemanların yoruldukça göstereceği özen azalacaktır. Bu sebeple gereğinden çok daha az elemanla çalışan firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Ayrıca bu tercih iş güvenliğini de tehlikeye atacağı için, sizi maddi ve manevi kayba uğratacaktır. İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti için müşterilerimizin taleplerinin tamamını karşılamakla birlikte, olabilecek tüm olumsuz ihtimalleri bertaraf etmekteyiz.

4.     Nakliye fiyatları: En yakın nakliye firması arayışı içine girildiğinde elbette dikkat edilecek konulardan biri de fiyat konusu olacaktır. Fiyatların belirlenmesi konusunda etkili olan kriterler kısaca;

·       Nakliyenin yapılacağı evin kat sayısı: Eşyaların toplanacağı ve taşınacağı evlerin kat sayıları, çalışacak elemanların işlerini etkileyeceği için fiyat belirleme konuları arasında ilk sırada yer almaktadır. Sadece çalışanların daha fazla efor sarf etmesi değil, hizmetin verileceği sürenin de artmasına sebep olmaktadır. Asansörlü evden eve taşıma hizmeti aldığınızda ise, artı ekipman olacağı için fiyat belirlenmesi konusunda ek masraf çıkarabilmektedir. Yine de mümkünse asansörlü taşıma hizmeti almak oluşabilecek zararların önüne geçeceği için tercih edilmelidir.

·       Taşınacak eşyanın nitelik ve niceliği: Değerli eşyaların korunma zorluğu, daha fazla özen istemesi gibi sebeplerle, aynı anda çok daha az eşya taşınabilmekte ve dolayısıyla hizmet alınan süre uzamaktadır. Bunun yanı sıra eşyanın fazlalığı da efor ve süre konusunda artı maliyet çıkarabilmektedir.

·       Mesafe: Taşınacak olan iki mekanın arasındaki uzaklık, birim fiyatıyla ölçülmekte ve fiyatlandırma konusunda etkin bir rol oynamaktadır.

Nakliye firması tercihi yaparken yukarıda saydığımız özellikleri araştırdığınızda, belki tek değil fakat ilk tercihiniz olacağımızdan eminiz.


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.