Web Analytics
Bina Temizlik Hizmeti

Bina Temizlik Hizmeti

Binaların Dış Cephe Temizliği, Bina İçi Temizliği Hizmetleri İçin Sizlere Sigortalı Personellerimiz İle Hizmet Veriyoruz. Profesyonel Temizlik İçin Arayın.


Bina temizliği

Apartman ve site hayatında yaşanılan en büyük sorunlardan biri de hiç şüphesiz bina temizliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Rutin olarak yapılması gereken işlemlerin yanı sıra, detaylı temizlik olarak adlandırılan işlemler de bulunmaktadır. Örneklendirecek olursak; merdivenlerin silinmesi rutin işlemken, zeminin belirli aralıklarla parlatılması detaylı temizlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Veya örümcek ağlarının alınması rutin bir işlemken, merdiven boşuklarındaki camların ve asansörün temizlenmesi detaylı temizlik olarak adlandırılabilir.

Bina temizliği için rutin ve detaylı işlemler nelerdir?

Yukarıda kısaca özetlediğimiz konunun açılımını sizler için yapmak istedik. En az haftada bir kez yapılan işlemler için rutin ismi verilirken, ayda bir veya daha uzun sürelerde yapılan temizlik işlemleri detaylı temizlik olarak adlandırılmaktadır.

Rutin bina temizliği işlemleri nelerdir?

1.     Merdivenlerin süpürülmesi ve silinmesi

2.     Oluşan örümcek ağlarının toplanması

3.     Asansör çevresinin temizlenmesi

4.     Kapı önü paspaslarının temizlenmesi

5.     Bina daire kapılarının dış tarafının silinmesi

6.     Bina önündeki çöplerin ve döküntülerin toplanması ve süpürülmesi

7.     Çalışmayan ampullerin tespit edilip bilgisinin yöneticilere verilmesi

8.     Yangın dolapları, sayaçlar ve panoların tozlarının alınması sayılabilmektedir.

Detaylı bina temizliği başlıkları nelerdir?

1.     Yetkili tarafından bu görevlendirme yapıldıysa ampulleri değiştirmek

2.     Havalandırmaların temizliğini yapmak

3.     Bina içindeki camların temizliğini sağlamak

4.     Asansör içindeki aynaların ve tavanın temizliğini sağlamak

5.     Bina içindeki deforme olan duvarların rötuşlarının yapılması

6.     Merdiven korkuluklarının girintileri gibi detaylı temizlik isteyen yerlerin temizlenmesi

7.     Pota kutularına ve kapılara yapıştırılan etiketlerin sökülüp temizlenmesi

8.     Bahçe ve bodrum gibi ortak kullanım alanlarının temizlenmesi

Bu örnekler ihtiyaca göre artırılabilmektedir. İstanbul bina temizlik hizmeti veren firmamızla çalışmanın size sağlayacağı yararları maddelendirecek olursak;

1.     Giderleri tek bir kalem altında toplamış olmak: İster yönetici olun ister bina sakini olun, her ay gider farklılıkları sebebiyle onlarca evrak arasında kendinizi bulmaktan kurtulmuş olacaksınız. İhtiyacınız olan tüm hizmet kalemlerini bünyesinde toplayan firmamızla oluşturacağınız sözleşme sonrasında toplanılacak para miktarı değişiklik göstermeyecektir.

2.     Sürekli olarak değişen eleman trafiğini takip etmek zorunda kalmayacaksınız. Aniden işi bırakan görevlilerin yerine yenisini bulmak ve bunlarla ilgili seçim yapmak zorunda kalmaktan sizleri kurtarmış olacağız.

3.     Bina temizlik firmaları içinde kendine üst sıralarda yer bulan firmamızla sadece istediğiniz kalemler için hizmet alabilir, buna uygun bir plan hazırlayabilirsiniz.

4.     Apartman temizliği fiyatları arasında bizden alacağınız kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlara yapan firma olduğunu düşünmüyoruz. Ekibimize, kendimize ve fiyatlarımıza olan inancımız yüksektir.

5.     Ulaşılabilirliği yüksek bir firma ile çalışmanın hazzını yaşayacaksınız. Hizmet süreçleri, öncesi ve sonrasında bir telefon kadar yakınızda olan çağrı merkezimizle iletişime geçerek mutlaka bir orta yol bulunmasını sağlamaktayız. Tüm soru ve sorunlarınızı hassasiyetle dinliyor ve çözüme ulaşma konusunda büyük özen gösteriyoruz.

6.     Yönetici iseniz temizlik konusunda daire sahiplerinden gelen şikayetleri çözmeniz gerekmeyecek. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyetini esas almaktayız ve buna uygun olarak olası şikayet durumlarının önüne geçebilmek için azami gayret sarf etmekteyiz.

7.     Bir plan hazırlayarak rutin temizlik işlemleri için anlaşma yaptığınızda, süreci her dakika kontrol etmek zorunda kalmayacaksınız. Sözleşmeden yer alan tüm hususlar harfiyen yerine getirileceği için stres yükünden de kurtulmuş olacaksınız.

İddialı cümlelerimizin altının dolu olduğunu, referans müşterilerimizle iletişime geçerek kanıtlayabiliriz. Bunun yanında birlikte çalışmaya başladığımızda kendiniz deneyimlemiş olacak ve ne kadar haklı olduğumuzu bizzat yaşayarak tecrübe etmiş olacaksınız.


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.