Web Analytics
Cam Temizlik Hizmeti

Cam Temizlik Hizmeti

Ev Cam Temizliği, İşyeri Cam Temizliği, Bina Cam Temizliği, Apartman Cam Temizliği İçin Sizlere Sigortalı Daimi Personellerimiz İle Hizmet Veriyoruz.


 Cam Temizliği

Yaşanılan mekanların temizlik konusunda en zorlayıcı ama en gerekli ihtiyaçlarından biri de cam temizliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Dışarıda ne kadar güzel bir manzara olursa olsun, kirli bir pencereden, dünyayı güzel görmeniz mümkün değildir.          Daire cam temizliği bireysel olarak daha sık karşımıza çıksa da, kurumsal firmalar, ofis ve bürolar için de bu ihtiyaç belirli aralıklarla karşılanmalıdır.

Bu işlemin ölüm veya yaralanma riski ve temizliğinin zorluğundan dolayı, daha çok ertelenmeye meyillidir. Kirlerinden arındırmak nispeten daha kolay olsa bile, kurulama kısmında özenli olunmalı ve leke bırakılmamalıdır. İşlemin yapılma sıklığı uzadıkça, arındırma ve leke çıkarma konusu da o kadar zorlaşmaktadır. Alınacak sonucun daha verimli olabilmesi için işlem aralıklarını daha kısa tutmak gereklidir. Bireysel olarak bu kadar zorlayıcı bir işlem için temizlik firması ile çalışmak yararınıza olacaktır. Üstelik bu işlem için sizden talep edilecek ücretler sanıldığı kadar yüksek değildir. Üstelik alacağınız hizmet kalitesine bağlı olarak kesinlikle yapacağınız en doğru harcama olacaktır.

Alacağınız hizmet için firma arayışında iseniz dikkat etmeniz gereken belirli kurallar vardır. Bu kurallara uygun kurumlarla çalışmak, maddi ve manevi olarak zarara uğramanızın önüne geçecektir. Bunlar kısaca:

1.     Konutların cam temizliği için genel itibarı ile asansör kullanılması gerekmese de, yüksek katlı ofisler, iş hanları, rezidanslar gibi mekanlarda zorunlu hale gelmektedir. Birlikte çalışacağınız cam temizlik firması bünyesinde, gerekli durumlarda kullanılmak üzere asansör bulundurulduğundan emin olmalısınız.

2.     Bina cam temizliği dikkat, özen ve hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Düşme riskinin son derece yüksek olduğu bu hizmet türü için, firmanın gerekli önlemleri aldığından emin olmak, sizi vicdani olarak da rahatlatacak bir eylem olacaktır. İstemeyerek de olsa bir kişinin size hizmet ederken herhangi bir şekilde yaralanması veya herhangi bir zarar alması kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Firma olarak müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve hassasiyetin yanı sıra, çalışanlarımızı da düşünmekteyiz. Bunun için ekip arkadaşlarımız sağlık güvencelerini aksatmamakla beraber, gerekli tüm önlemleri almakta ve can sağlıklarını ilk planda tutmaktayız.

3.     Kullanılacak ekip ve ekipmanların mevzuata uygunluğu ise başka bir özen konusu olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul temizlik firması arayışlarında bu işi profesyonel olarak yaptığını söyleyen fakat amatörce çalışan firmalarla karşılaşmanız oldukça olasıdır. Bunun önüne geçebilmek için müşteri referanslarını almalı, firma hakkında yapılan olumlu olumsuz tüm görüşleri değerlendirmeli ve son kararı yine siz vermelisiniz. Kendi özel karışımlarımızı dahi test ettirip onay almadan işlem yapmadığımızı da belirtmek isteriz.

4.     Yağmur ve toz gibi çeşitli dış etkenlerle kirlenen camlar için temizlenme sıklığı tamamen bireyseldir. Örneğin fabrikaların yoğun olduğu bir bölgede bu işlem yapılacaksa ayda bir kere cam temizliği gerekirken, trafikten nispeten uzak bölgelerde, extrem bir durumla karşı karşıya kalınmadığında 3 ayda bir tekrarlanması yeterli gelebilmektedir.

5.     Günümüz şartlarında harcayacağınız her kuruşun önemi büyüktür. Fakat bir hizmet alıyorsanız İstanbul cam temizlik firması arayışlarınız içinde, fiyat en son belirleyici unsur olmalıdır. Camın tozunu almış olmaktan öteye geçemeyen, fiyat olarak çok daha uygun olduğu için tercih ettiğiniz bir firmaya, temizlik hizmetleri için ödeyeceğiniz her kuruş, çöpe atılmış sayılmaktadır. Ya da tam tersini düşünecek olursak aynı kalitede bir hizmeti çok daha uygun fiyatlara alabilecekken, bazen birkaç katı bedel ödemek de sizi zarara uğratacaktır. Burada önemli olan, kaliteli hizmeti makul fiyatlarla sizlere sunan firmaları araştırmak ve buna uygun karar vermek olacaktır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizle uzun soluklu çalışıyor olmamız, bu anlamda etkinliğimizi kanıtlamaktadır.

 

 

 


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.