Web Analytics
Büro Temizlik Hizmeti

Büro Temizlik Hizmeti

Büro temizliği hizmeti için sizlere sigortalı personellerimiz ile titiz temizlik hizmeti veriyoruz. Garantili temizlik ve uygun fiyat için bizleri arayın.


Büro Temizliği

İster mütevazi, ister daha şaşaalı büroya sahip olun, belirli aralıklarla ofis büro temizliği almanız gerekmektedir. Gerek cam temizliği, gerek koltukların yıkanması ve gerekse genel temizlik için bir firmayla anlaşmak oldukça kafa karıştırıcı bir süreçtir. Bu hizmeti ister ilk defa alıyor olun, ister çalıştığınız firmayı değiştirmek istiyor olun, sunulan imkan ve hizmetleri araştırmak, fiyatları sorgulamak, müşteri dönüşlerini incelemek gibi uzun ve uğraştırıcı bir sürecin içine girebilirsiniz. İstanbul temizlik firması olarak hizmet veren kurumuzda, kafanızı kurcalayan her soruya cevap bulabileceksiniz. Dikkat ettiğimiz ve tercih edilirliğimizi artıran bazı özelliklerimizden kısaca bahsedecek olursak:

1.     Koordinasyon: Gerek müşteriyle ve gerekse ekip içinde koordineli çalışarak, sanki ofisinize bir yabancı eli değmemiş gibi hissetmenizi sağlamaktayız. Büro temizlik firması ile çalışma sonrası müşterilerimizden aldığımız duyumları etkin bir şekilde dinleyerek, büro malzemelerinin kolay erişilebilir bir şekilde istiflenmesini sağlamaktayız. Hizmet sırası ve sonrasında da iletişimi koparmayan ve her zaman soru, sorun görüş ve önerileriniz için aktif olan müşteri hizmetleri birimimizle, talebiniz en kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

2.     İhtiyaca uygun çözümler: Gerek paket halinde ve gerekse maddelendirerek hizmet sunan firmamız, müşterilerinin ek olarak istediği hizmetleri eklemek veya gerek görmediği maddeleri çıkararak tam olarak istenilen ölçekte hizmet sunabilmektedir. Örneğin koltuk yıkama hizmetini daha yeni almış bir müşterimiz için bu hizmeti çıkarabildiğimiz gibi, büro temizliği konusunda yakın zamanda temizlik firması aracılığıyla hizmet almış fakat birkaç başlık için ekstra hizmet almak isteyen müşterilerimize de destek olmaktayız.

3.     Kaliteli hizmet: Bu başlık genelde yanlış anlaşılmakta ve lüks sayılabilecek ekipmanlar içerdiği düşünülebilmektedir. Fakat kaliteli hizmet; doğru ekip ve doğru ekipman kullanımı olarak izah edilebilir. Çok kaliteli bir ekipmanı, kullanmayı bilmeyen bir ekip üyesinin kullanımını sağlamak asla doğru sonuca ulaştırmaz. Ya da ustalıktaki tüm maharetlerini sergileyebilecek bir elemanı, yanlış veya eksik ekipmanla çalıştırmak da aynı şekilde istenilenden çok uzakta bir sonuç almanıza sebep olabilmektedir. Doğru kişileri doğru alanlarda görevlendirmekte son derece mahir olan firmamız, İstanbul temizlik firması listesinde bizleri üst sıralara taşımaktadır.

4.     Doğa dostu deterjan kullanımı: Ağır kimyasalların durulansa dahi belirli bir süre ortamda bulunmaya devam ettiği ve solunum yoluyla ciğerlere taşındığı kanıtlanmıştır. Bunun önüne geçebilmek adına tercih edeceğiniz büro temizlik firması bakanlık onaylı, insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerle çalışmalı ve bundan emin olmalısınız. İnsan ve doğa dostu, gerek deri hastalıkları ve gerekse solunum yolu ile ilgili herhangi bir soruna yol açmayan deterjanlar kullanmaktayız. Bu durum maliyetimizi yükseltse de müşterilerimiz konusundaki hassasiyetimizi devam ettirmekteyiz.

5.     Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti: “Müşteri her zaman haklıdır” düsturu ile yola çıkan ve bu minvalde yoluna devam eden firmamız, her ne şartta olursa olsun memnuniyetinizi garanti etmektedir. Anlaşmak iki tarafında bazı şeylerden feragat etmesiyle mümkün olmaktadır. Fakat firma olarak sizi asla zor durumda bırakacak bir fedakarlık beklememekteyiz. Temizlik şirketi olarak kariyerimizde üst sıralarda olmamızın bir nedeni de, memnuniyet ilkemizden kaynaklanmaktadır.

6.     Makul fiyatlar: Talep ettiğiniz tüm hizmetlerde olduğu gibi, büro temizliği hizmetinin de bir bedeli olacaktır. Fakat aynı işi aynı özenle ve bizden daha uygun fiyatlarla yapabilecek ikinci bir kurumun olmadığını bilmenizi isteriz. Eksiksiz ve planlanan saatte bitirilmiş olan işleminizden hemen sonra ödeyeceğiniz meblağ, asla zorunuza gitmeyecektir. Hem fiyat hem işçilik konusunda sektörünün en iyileri arasında yer alan firmamız, etkinliğini olumlu müşteri geri dönüşleri ve referanslarıyla kanıtlamış bulunmaktadır.


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.