Web Analytics
Ofis Temizlik Hizmeti

Ofis Temizlik Hizmeti

Ofislerinizin temizliği konusunda emin ellerdesiniz, sigortalı daimi personellerimiz ile sizlere çalışma ortamlarınızı hijyenik hale getiriyoruz. %100 temizlik.


Ofis Temizliği

Çalışan elemanlarla rutin temizliği yapılıyor olsa da profesyonel ofis temizlik hizmeti belirli periyodlarla tercih edilmektedir. Bunun sebepleri arasında elemanlarını görevleri olmayan birimlerde kullanmak istemeyen düşünceli patronların varlığı sayılabileceği gibi, daha kurumsal çalışan firmaların, müşterilerinin gözündeki ilk intibaaya değer vermesi de sayılabilmektedir. Kadrolu elemanların temizleyebileceği alanlar sınırlıyken, kurumsal ofis temizlik hizmeti veren firmalarda sınır bulunmamaktadır.

Bir müşteri ofise geldiğinde sunacağınızdan hizmet kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun, ortam düzen ve tertibi olmadığında eksi puanla görüşmeye başlanmaktadır. Özellikle yüksek katlı ofislerde camların temizliği, çalışanların güvenliği sebebiyle ikinci plana atılmaktadır. Buna karşın kirli bir pencereden dışarı bakıyor olmak, sadece misafirleri değil çalışanları da rahatsız edecektir. Camların temizliği için temizlik firması desteği almak, maddi olarak bütçe zorlamayacağı gibi, kazanım olarak geri dönecektir. Firmanın iş güvenliğini en yüksek seviyede tuttuğundan ve işlem için alanında uzman kişilerle çalıştığından emin olursanız, bu kazanım artacaktır.

Kurumsal ofis temizlik hizmeti alanına koltuk ve sandalyelerin yıkanması da girmektedir. Ertesi güne ofisin tertemiz ve sandalye, koltuk gibi yıkanması gereken yüzeylerin kuru bir şekilde hazır edilmesi gerektiği herkesin malumudur. Bireysel temizlik işleminde kullanılacak ekipmanlar istenilen sonucu vermemekle birlikte, kuruması için gereken süre daha uzundur. Avrupa yakası ofis temizliği hizmeti veren firmamız gibi kurumsal bir şirketle çalıştığınızda ise, saatler sonrası için ofisiniz hazır hale gelecektir. Kurumsal hizmet almanın yararları çok fazla olsa da konu başlıkları halinde ilerlemek, sizlerin neden bizi tercih etmesi gerektiğini anlatma konusunda daha yararlı olacaktır.

1.     Profesyonel ekip ve ekipman: Şirket olarak teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanmakta ve müşterilerimizin de bu faydadan yararlanması konusunda azami gayret sarf etmekteyiz. Alınabilecek en kaliteli hizmeti olabilecek en kısa zamanda sunduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca tadilat sonrası ofis temizlik hizmeti gibi zorlayıcı temizlikler için dahi garantili sonuçlar alacağınızdan şüphe etmeyin. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

2.     Kaliteli hizmet: Çıkarılması imkansız gibi görünen kalıntılar ve lekeler konusunda iddialıyız. Ekip arkadaşlarımızın engin tecrübesi ve kullanılacak ekipmanın doğru seçilmesiyle mükemmele yakın sonuçlar sunmaktayız.

3.     Güvenilirlik: Sadece maddi kayba uğramamak için değil, iş stresi arasında gelecek kişilerin başında bekleme zorunluğu veya yapılan işin beğenilmemesi ve tekrar yapılmasını istemek gibi zaman kaybına neden olacak faktörleri ortadan kaldırmaktayız. İstanbul Avrupa yakası ofis temizliği konusunda markalaşmış olan firmamız, sunduğu hizmet ve güvenilir ekip arkadaşlarıyla gözünüz arkada kalmadan işlerinizi bitirip teslim etmektedir.

4.     Mutlak müşteri memnuniyet ilkesi: Hemen tüm firmalarca kullanılan fakat pratiğe döküldüğünde sadece havada kalan bir terim olan müşteri memnuniyeti konusunda da, işlerimizde olduğu kadar iddialıyız. Sizlerin güven ve memnuniyetini esas almakta ve işin maddi boyutunu ikinci hatta üçüncü plana atmakta olan firmamızla çalışıyor olmaktan asla pişman olmayacaksınız.

5.     Uygun fiyat garantisi: Yapılan her hizmetin elbette bir bedeli olacaktır. Fakat bütçenizi sarsmadan da kaliteli hizmet almanızı mümkün kılmaktayız. Temizlik firması arayışında ve hala karar verememişseniz, bizden mutlaka fiyat almalısınız.

6.     Geniş hizmet yelpazesi: Sadece belirli bir alanda değil, müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği boya badana, cam temizliği, ritüel ofis temizliği ve daha ismini sayamadığımız bir çok alanda dilerseniz tek tek, dilerseniz bir paket halinde hizmet almanızın önünü açmaktayız.

7.     Erişilebilirlik: Hizmet sonrasında karşınızda kurumsal bir muhatap bulabilmek oldukça önemlidir. Hizmet süresi ve sonrasında da, her türlü görüş öneri istek ve şikayetlerinizi değerlendirmekte, buna uygun çözümler üretmekteyiz.


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.