Web Analytics
Tadilat Sonrası temizlik Hizmeti

Tadilat Sonrası temizlik Hizmeti

Anadolu ve Avrupa Yakasında Tadilat Sonrası Ev Temizliği, Kaba İnşaat Temizliği İçin Sizlere Profesyonel Olarak Temizlik Hizmeti Veriyoruz.


Tadilat Sonrası Temizlik

Sıfır bir dairede oturmak herkesin hayalidir. Fakat Tadilat sonrası daire temizliği oldukça zahmetli ve zaman isteyen bir eylemdir. Yeni eve geçecek olmanın hayalini kurarken, bir anda yoğun ve yorucu bir temizliğin içinde kendinizi yıpratmamak için tadilat sonrası profesyonel temizlik hizmeti veren firmalarla çalışmak, maddi ve manevi kazancınıza sebep olacaktır. Bütçenizden para çıkarken maddi bir kazançtan bahsetmek size garip gelebilir fakat sayacağımız yararlarla neden bahsettiğimizi daha kolay anlamanıza yardımcı olacağımızı düşünmekteyiz. Bunlar kısaca:

1.     Deterjan tasarrufu: Bireysel olarak bir temizlik yapmak için, sonrasında hiç işinize yaramayacak birden çok ürün almanız gerekecektir. Bunları sadece bir defaya mahsus olarak kullanacak ve bir kenara kaldırmak zorunda kalacaksınız. Üstelik profesyonel ekipmanlara sahip olmadığınız için, aynı işlemi bir litre deterjanla yapmak mümkünken siz çok daha fazlasını kullanmak zorunda kalacaksınız. Detaylı temizlik hizmeti için, bu işler için üretilmiş ekipmanlara da sahip olmanız gerekmektedir. Bireysel olarak bu mümkün değilken, profesyonel destek aldığınızda ultra konsantre deterjanlar kullanılacak ve dolayısıyla daha az deterjan kullanılmış olacaktır. Ayrıca bu işlemler sırasında kullanılacak olan su miktarı bireysel olarak tonlarca litre etmekteyken, profesyonel destek hizmetiyle daha minimalize edilmiş bir su tüketimi sağlanacaktır. Bu sayede doğaya daha az zarar verirken, gelecek olan kabarık su faturasının da önüne geçmiş olacaksınız. Tadilat sonrası temizlik firması seçmekle karşınıza çıkacak bedelin bir kısmını bertaraf etmiş olmaktasınız.

2.     Yüzey deformasyonu: Sadece harç veya boya kalıntısı değil, pvc kaplama camların kenarlarında bulunan bantların da çıkarılması oldukça güçtür. Hele uzun süre güneş ve kar gibi hava koşullarına maruz kalan etiketler, neredeyse pvc ile bütünleşmiş bir görüntüyü de beraberinde getirmektedir. Bunun çıkarılması için bireysel olarak kullanılan jilet veya bıçak ağzı, yüzeylerde derin çizikler oluşmasını sağlamakta ve ileriki zamanlarda değişimine varan sonuçlar doğurmaktadır. Tadilat sonrası daire temizliği hizmeti aldığınızda, bu işlem için özel ekipmanlar kullanılmakta ve yüzey deformasyonu olmaksızın mükemmel sonuçlar sunulmaktadır. Yer döşemelerine bulaşan kalıntıların çizilmeden temizlenebileceğini düşünmekse hayalden öteye geçememektedir. Tadilat sonrası temizlik firması tercih ettiğinizde, yüksek buhar gücüne sahip ekipmanlarla ister taş, ister ahşap zemin olsun sıfır hata ile mükemmel sonuçlar almanız mümkündür.

3.     Zaman tasarrufu: Zamanın paradan daha kıymetli olduğu modern dünyada, en büyük tasarrufu ise zamandan sağlayacaksınız. İstanbul tadilat sonrası temizlik için başvuracağınız firma sayesinde, gerekli olan tüm hizmetleri mümkün olan en kısa sürede halletmiş olacak ve bu işlemler sırasında kendi işlerinize devam edebileceksiniz. Seçtiğiniz firma konusunda biraz daha özenli davranmanız halinde ise kalıntılarla dolu bir evden çıkıp, oturulabilir hale gelmiş bir mekana adım atmış olacaksınız. Ayrıca taşınma telaşesi arasında bir de temizlik işiyle uğraşmayacağınız için tadilat sonrası temizlik firması seçimiyle daha az yorulmuş olacaksınız.

4.     Kazalardan korunmuş olma yararı: Tadilat sonrası profesyonel temizlik işlemi için bireyler olarak çaba sarf ettiğinizde, türlü risklerle karşı karşıya kalırsınız. Fakat bu işlemi meslek olarak benimsemiş kişiler neredeyse sıfır riskle tüm süreci yönetebilmektedir. Örneğin yüksek katlı binalarda cam silmek, bireysel olarak yapıldığında, denge kaybı veya tansiyon düşmesi sebebiyle oldukça riskliyken, profesyonel firmalarda bu işlem için asansör veya koruyucu halat kullanılmaktadır. Zemin temizleme işini ele alacak olursak, bireysel temizliklerde yerleri kurulamak ikinci bir zahmet oluşturmaktadır. Fakat detaylı temizlik hizmeti veren bir kurumdan destek alırsanız, işlem klasik yöntemlerle yapılmayacak, haliyle herhangi bir risk durumu söz konusu olmayacaktır.


Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.