Web Analytics
Genel Ev Temizlik Hizmeti Nasıl Yapılır ?

Genel Ev Temizlik Hizmeti Nasıl Yapılır ?


EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Ev Temizliği

Temizlik İstanbul ailesi olarak bizler bir evin temizliğine başladığımızda öncelikle yatak odasından başlanmasını tavsiye ediyoruz. Ev temizliğinde yatak odasına da girildiğinde Ev temizlik şirketi olarak odanın yerinde halısı varsa süpürülüp yerinden kaldırılması, camdaki tüllerin çıkartılması daha sonra var ise balkonun süpürülüp yıkanması ve devamında Temizlik şirketi olarak yatak odasının süpürülmesi, mobilya ve benzeri eşyaların tozları alınması, sonunda ise yerin silinip çıkılması olarak yapılır.

Çocuk Odası Temizliği

Ev temizlik hizmeti devamında ise sizlere önerimiz var ise çocuk odasının balkonları titizlikle temizlenir, oda içerisindeki halılar dikkatle süpürülür, sonrasında cam tülü çıkartılır ve cam temizliği hizmeti sağlık için sirkeli özel karışımlar ile temizlenir.

Mutfak Temizliği

Mutfakta ise standart temizlikte mutfağın öncelikle var ise balkonu daha sonra camının silinmesi devamında mutfak dolaplarının yüzünün silinmesi kapısı, avizesi ve yeri de yapılıp antrede yerin süpürülmesi dış kapının silinmesi avizenin ve panonun tozları alınır en son adım da yerleri de silinip banyoya girilir.

Banyo Temizliği

 Banyo kapısı, banyo dolapları silinip daha sonra duşa kabini ve klozeti yıkanır son olarak ta, yeri uygunluk durumuna göre yıkanılabilir veya silinip temizlik noktalanır.

 

Sizlerde İşinin Umanı Temizlik Firması İle Çalışmak istiyorsanız,  hemen bizlere ulaşın sizlere uygun fiyat garantisi ile teklifimizi iletelim.

Gsm : 0534 032 64 76 & 0501 248 17 83

Bir profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.